Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Чайка
550 €
1 075.71 лв.

(7.33 €, 14.34 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:52 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 276 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
6-ти от 8

Описание на имота:

Компания за недвижими имоти 'Купи в България' Ви представя просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент под наем, намиращ се в един от най-предпочитаните жилищни квартали на град Варна, а именно Чайка.

Жилището е разположено на 6-ти етаж в 8-етажна сграда. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлична локация, подходящ както за семейство, така и за работещи млади хора. Сградата е с отлично поддържани общи части, с асансьор.

Характеристики на имота:

Площ: ~75 кв.м;
Разпределение: входно антре, хол, кухненски бокс, две спални, едната от които е преходна, баня с тоалетна;
Тераса: една голяма тераса с южно изложение към хол и спалня;
Обзавеждане: апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за нанасяне вградена кухня с електроуреди, климатик, спални с гардероби, мека мебел, пералня и др.
Изложение: светъл и топъл имот с добра изолация;
Отлична локация.
Условия за наемане:

Изисква се 1 депозит;
Предимства на локацията:

В близост до Морската градина, главен булевард, университети, автобусни спирки, магазини, училища и детски градини;
Спокоен и добре устроен район, удобен за живеене.

За повече информация или организиране на оглед, моля, не се колебайте да се свържете с нас! С радост оставаме на разположение! ID 36374
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0897 630 830

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Диана Василева
0897 630 830
Офис: ул. 'Акад. Андрей Сахаров' 19, вх. 1 партер
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КУПИ В БЪЛГАРИЯ
0897 630 830
КУПИ В БЪЛГАРИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
kupivbg.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Акад. Андрей Сахаров 19
http://www.kupiv.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Чайка
Обява: 2d177640877353908

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(7.33 €, 14.34 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Чайка

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност