Обяви 0 За нас Контакти
Продава МЕЗОНЕТ
град Варна, Зимно кино Тракия
219 990 €
430 263.04 лв.

(1 947 €, 3 808.00 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 59 пъти.
Площ:
113 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2016 г.

Описание на имота:

Компания за недвижими имоти 'Купи в България' има удоволствието да Ви предложи за продажба стилен и функционален тристаен мезонет в района на Зимно кино Тракия.

Характеристики на имота:

Строителство: Тухла, 2016 г.
Етаж: 6-ти (последен) в сграда с асансьор
Обща площ: 113 кв.м. (93 кв.м. чиста жилищна площ)
Разпределение:

Входно антре
Просторен хол с кухненски бокс
2 уютни спални
Килер
2 бани с тоалет
Голяма покривна тераса с панорамна гледка
Предимства:

Всичко необходимо на пешеходно разстояние
Имот с много добра естествена светлина през целия ден
Функционално разпределение без преходни помещения
Просторна покривна тераса
Напълно обзаведен
Към апартамента може да бъде закупено и паркомясто
Възможност за наем на второ паркомясто (гараж)
Разположен в зелена зона по-лесно паркиране
Подходящ както за лично ползване, така и за отдаване под наем
Този имот съчетава комфорт, локация и практичност всичко необходимо за съвременния начин на живот!

С удоволствие Ви информираме, че в случай че разглеждате възможността за банков кредит, ние разполагаме с екип от лицензирани кредитни консултанти, които са готови да Ви предоставят безплатна консултация. Те ще Ви помогнат да разберете вашите опции за финансиране и да изберете най-подходящото решение според Вашите нужди и възможности.

За повече информация, свържете се с нас на посочените телефони. ID 36348
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
С паркинг